“Kolin, bilginin gücünü biliyor ve alanında edindiği yüksek mühendislik birikimini de sektörün hizmetine sunuyor. Koloğlu Holding şirketlerinden proje ve müşavirlik firması Rayen, demiryolları elektrifikasyon sistemleri alanında, tecrübeli ve yetkin kadrosu ile faaliyet gösteriyor.”

  

 RAYEN PROJE VE MÜŞAVİRLİK A.Ş.

RAYEN Proje ve Müşavirlik A.Ş. demiryolu elektrifikasyon sistemleri alanına 2018'den beri tam kapsamda hizmet veren, demiryolu araçlarına havai katener sistemi aracılığı ile elektrik iletimi için en iyi çözümleri sunmaya çalışan bir mühendislik firmasıdır. Elektrikli demiryolu hatları temel tasarımından, detay tasarımına kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Ulusal ve uluslararası standartlar ve yönetmelikler uyarınca proje özelinde en uygun çözümleri sunarak müşterinin ihtiyaçlarına karşılık vermeyi amaçlamaktadır. RAYEN, proje ve müşavirlik firması olarak, demiryolları elektrifikasyon sistemleri alanında 3 temel kategoride hizmet vermektedir. Bunlar;

    TRANSFORMATÖR MERKEZLERİ: İhale Hazırlık, Temel Tasarım, Detay Tasarım, Cer Gücü Simülasyonu
   
KATENER SİSTEMİ: İhale Hazırlık, Temel Tasarım, Detay Tasarım, Dinamik Simülasyon
   
DİĞER HİZMETLER: EMC Analizi, RAMS Analizi, Saha Değerlendirme, Malzeme Tasarımı

RAYEN Proje ve Müşavirlik A.Ş. Türk demiryolu sektöründe kalite ve güvenilirlik yönünden adından söz ettiren, müşteri mernnuniyeti odaklı ve gelişime açık bir firmadır. Tecrübeli ve yetkin kadrosuyla, Koloğlu Holding içerisinde yer almanın verdigi güç ve avantajı kullanarak büyük atılımlar hedeflemektedir.